SKUPINA PV

Sporočila za medije

25.10.2008

Rudarji zabeležili pomembno zmago proti Kopru

Nogometaši Nogometnih klubov Rudar in Luke Koper so se v 14. krogu Prve Lige Telekom Slovenije srečali na Mestnem stadionu ob Velenjskem jezeru.
Po dokaj zaspanem prvem polčasu brez pravih priložnosti, smo v drugem delu lahko videli pravo eksplozijo Velenjčanov. Za visoko zmago 5 : 1 (0 : 0) je najprej po podaji iz kota zadel Junuzovič. Nato so sledile še številne priložnosti, vendar so knapi vodstvo povišali šele v 56. minuti iz enajstmetrovke po prekršku nad Junuzovičem. Na 3 : 0 je povišal kapetan Sulejmanovič. Pravi evrogol pa je zabil Cipot v 73. minuti, potem ko je zadel iz okoli 28 metrov. Častni zadetek za goste je po strelu z glavo zadel Brulc, medtem ko je končni rezultat in prvi hatrick v Rudarjevem dresu postavil Junuzovič.

Ekipi NK Rudar za dosežen rezultat iskreno čestitamo in vas prijazno vabimo na naslednjo tekmo, ki bo že v petek, 31. 10. 2008, ob 18. uri, ko v goste prihaja Primorje.

Premogovnik Velenje d.o.o., Partizanska cesta 78, 3320 Velenje, Slovenija, Tel.: +386 (0) 3 8996 100, Faks: +386 (0) 3 5875 007
Email: info@rlv.si  |  Copyright 2008