SKUPINA PV

7. štafetni tek sv. Barbare

4. decembra je Športno društvo Skupine Premogovnik Velenje priredilo 7. tradicionalni štafetni tek sv. Barbare.

Tek je potekal v okolici Škalskega jezera v Velenju, po tekaških poteh okoli ugrezninskih jezer Premogovnika Velenja.

Skupno je tekmovalo kar 58 ekip oziroma 232 tekačev kar je največ do sedaj.

Start teka mešanih ekip na 13-kilometrski progi (4 krogi po 3,25 km) je bil pri pomožnem stadionu .

Najuspešnejši v kategoriji do 119 let.

Najuspešnejši v kategoriji od 120 do 199 let. Ekipa Premogovnika Velenje je zasedla tretje mesto v tej kategoriji.

Najuspešnejši v kategoriji nad 200 let skupne starosti vseh štirih tekačev. Velenjski rudarji so zasedli drugo mesto.

Zmagovalci absolutno so bili AK Velenje, sledil je Koroški atletski klub, tretje mesto pa so osvojili ŠRK Celje - ledolomilci. PV je zasedel 9. mesto.
Premogovnik Velenje d.o.o., Partizanska cesta 78, 3320 Velenje, Slovenija, Tel.: +386 (0) 3 8996 100, Faks: +386 (0) 3 5875 007
Email: info@rlv.si  |  Copyright 2008